Fundacja SUPERSPRAWNI jest młodą fundacją, która powstała z potrzeby serca. Widząc, a nawet doświadczając życia z niepełnosprawnym dzieckiem, wiemy ile czasu i energii należy włożyć, aby dostać się na zajęcia rehabilitacyjne wspierające rozwój niemowlaka. Dlatego Naszym głównym założeniem jest pomaganie rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami oraz samym dzieciom w powrocie do zdrowia lub po prostu w zrobieniu pierwszego kroku w swoim, niekiedy już w kilkuletnim życiu.
Motorem napędowym Fundacji jest synek Pani Prezes – Olek. Urodzony w 32 tygodniu ciąży z zespołem wad wrodzonych. Każdego dnia zmaga się z trudnościami jakie los kładzie mu pod nogi.
Nasza kadra to doskonali specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki nim możemy zaproponować rodzicom i dzieciom szereg warsztatów wspomagających rozwój fizyczny i intelektualny.
Nie zapominamy też o rodzicach. Prowadzimy warsztaty im dedykowane: pielęgnacja dziecka, noszenie w chuście, zajęcia z psychologiem i wiele innych.
Tworzymy również grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.
26.04.2017, Poznan, Zlobek Supersprawni prowadzony przez FUndacje Supersprawni , N Z   , FOT. Adam Jastrzebowski / newspix.pl

Ekipa Supersprawnych

Marta Lemańska-Ciupak

Marta Lemańska-Ciupak

Prezes Fundacji Supersprawni

Przede wszystkim mama niepełnosprawnego 3 -letniego Olka, dzięki któremu…

Marlena Maślonka

Marlena Maślonka

Dyrektor żłobka

Powiedzieć o niej kobieta wszechstronna to mało. Jest bardzo…

Marta Nowaczyk

Marta Nowaczyk

Fizjoterapeutka

Mimo, że jest zajęta, to jej serce skradł już…

Dorota Zielińska

Dorota Zielińska

Opiekun grupy żłobkowej

Kocha dzieci, a one kochają ją. Poświęca się całkowicie…

Daria Perz

Daria Perz

Opiekun grupy żłobkowej

Spokojna i cicha osoba, do tego bardzo zdyscyplinowana i…