No more than the producing services will probably be your very last composition associate and additionally most suitable option to get carrying out your personal works along with other customized documents. Imagine our long-time undergo essay helper.

Fundacja SUPERSPRAWNI jest młodą fundacją, która powstała z potrzeby serca. Widząc, a nawet doświadczając życia z niepełnosprawnym dzieckiem, wiemy ile czasu i energii należy włożyć, aby dostać się na zajęcia rehabilitacyjne wspierające rozwój niemowlaka. Dlatego Naszym głównym założeniem jest pomaganie rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami oraz samym dzieciom w powrocie do zdrowia lub po prostu w zrobieniu pierwszego kroku w swoim, niekiedy już w kilkuletnim życiu.
Motorem napędowym Fundacji jest synek Pani Prezes – Olek. Urodzony w 32 tygodniu ciąży z zespołem wad wrodzonych. Każdego dnia zmaga się z trudnościami jakie los kładzie mu pod nogi.
Nasza kadra to doskonali specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki nim możemy zaproponować rodzicom i dzieciom szereg warsztatów wspomagających rozwój fizyczny i intelektualny.
Nie zapominamy też o rodzicach. Prowadzimy warsztaty im dedykowane: pielęgnacja dziecka, noszenie w chuście, zajęcia z psychologiem i wiele innych.
Tworzymy również grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.
26.04.2017, Poznan, Zlobek Supersprawni prowadzony przez FUndacje Supersprawni , N Z   , FOT. Adam Jastrzebowski / newspix.pl

Ekipa Supersprawnych

Marta Lemańska-Ciupak

Marta Lemańska-Ciupak

Prezes Fundacji Supersprawni

Przede wszystkim mama niepełnosprawnego 3 -letniego Olka, dzięki któremu…

Marlena Maślonka

Marlena Maślonka

Dyrektor żłobka

Powiedzieć o niej kobieta wszechstronna to mało. Jest bardzo…

Marta Nowaczyk

Marta Nowaczyk

Fizjoterapeutka

Mimo, że jest zajęta, to jej serce skradł już…

Dorota Zielińska

Dorota Zielińska

Opiekun grupy żłobkowej

Kocha dzieci, a one kochają ją. Poświęca się całkowicie…

Daria Perz

Daria Perz

Opiekun grupy żłobkowej

Spokojna i cicha osoba, do tego bardzo zdyscyplinowana i…

Only many of our creating support is the best previous paper admin and most suitable option for carrying out ones own papers along with personalized records. Imagine much of our long-time go through essay writers.